Aktuální stav
Od února 2012 probíhá veřejné testování. Připojit se může každý. Stačí když se zaregistrujete - ověřování emailem není potřeba. Hra je tedy hratelná, ale hledají se systémové chyby a herní nevyváženosti. Vítáme každou pomoc - když se hru naučíte, můžete v našem editoru dotvářet planetu. Sháníme i fandy se znalostí PHP.
Login:
Heslo:

Registrovaných hráčů:
Dnes přihlášených:


Online:
O hře Future Heroes
Nacházíte se na titulní stránce sci-fi hry Future Heroes. Jedná se o massive multiplayer RPG, kde všichni hráči hrají spolu nebo proti sobě v jednom velkém světě. Hlavní stránkou je tu mapa, na ní myší ovládáte svou postavičku. Rozvíjíte své schopnosti a dovednosti, vyrábíte předměty, plníte úkoly, pobijíte příšery v okolí, léčíte, opravujete, budujete si reputaci s NPC organizacemi i jinými hráči.
Screenshots
Mapa divočina Mapa město Inventář Souboj
Tým
Tomáš Fechtner (archon)
program, herní systém
Marcel Jiřina (sorgen)
administrace, příběh
Jan Kantor (TechLord)
kreslení, grafika
Tomáš Morava (Tomaso)
herní systém, program
Roman Bečák (Defos)
administrace, testování

Napište nám
futureheroes.cz@gmail.com
Novinky
17.06.2012
Popraven souboj - ikonky umění, zasekávání v šílenství a odhození. Je třeba aktualizovat css a js v souboji (F5). Pokud by se ještě někomu zasekl souboj, prosím napište mi do pošty.
archon
05.05.2012
Všichni noví hráči nyní budou moci používat i energetické zbraně už od 1. levelu. Jediný typ zbraní, který musíte získat výběrem povolání nebo odměnou od NPC jsou těžké zbraně.
18.04.2012
Dřevorubeckou osadu zabydlují dřevorubci. I nováčci i veteráni, kteří jsou na Efgeranu často z doby první terraformace. Některé mapy jsou zdolatelné jen v týmu.
Na mapě byly doplněny komplet byliny kromě oblasti za řekou u Dřevorubecké osady. Najdete je někdy na první pohled, někdy skryté mezi stromy, někdy na trávě nebo i pod zemí. Stačí použít na políčku, kde stojíte dovednost Bylinkaření.
V této části Efgeranu rostou tyto rostliny, které mají nějaké zvláštní účinky: Suchanec, Zlomocné bobule, Houba síly, Hralok, Turalské bobule, Tmavobělka, Muchomůrka prastará, Draloxí kořen, Efgeranský banán, Exotický květ.
27.03.2012
Průběžně tvoříme mapu. Bylo přidáno asi 15 lokací - prales, kde bydlí Kedralingové a dřevorubecká osada a mýtiny kolem ní.
Domy v Dřevorubecké osadě byly přestavěny na pěkné dřevěné.
Nyní nás bude čekat dodělání pralesa a vesnice Kedralingů a naplnění planety stvůrami a dalšími postavami.
07.02.2012
HRA OTEVŘENA VŠEM - PROBÍHÁ VEŘEJNÝ TEST HRY! I těm, kteří se dříve registrovali a nenapsali si o povolení do hry. Pokud chcete pomoci s cíleným testováním, vymýšlením příběhů, tvořením map, kreslením nebo programováním, napište na futureheroes.cz@gmail.com.
<<<<< Novinky 15 - 20 >>>>>
Testovací plán
- boj, questy, obtížnost nepřátel vzhledem k získaným zkušenostem
- dlouhodobé léky, závislosti a absťáky
- aktivní a psionická umění
- při javascriptových chybách zkuste nejprve Ctrl+F5 pro aktualizaci scriptů
Podrobnosti k testování jsou na herním fóru
Všechny grafické a textové materiály jsou duševním vlastnictím vývojářského týmu Future Heroes.
Vztahuje se tedy na ně autorský zákon a jakékoliv jejich zneužití je trestné.
©2012 tým Future Heroes